UPS Teknik Servis

UPS Arıza Bildirim Formu

UPS Arızası ve UPS Teknik Servisi ile ilgili taleplerinizi aşağıdaki UPS Arıza Bildirim Formu'nu doldurarak firmamıza hızlı bir şekilde bildirebilirsiniz. AC/DC marka UPS ( Kesintisiz Güç Kaynağı ) modellerinin yanı sıra farklı markalardan UPS'leriniz arıza ve teknik servis taleplerini de aynı formu kullanarak bize ulaştırabilirsiniz. UPS Akü değişimi konusunda da aynı formumuz ile bize yazabilirsiniz.!

Sayın müşterimiz,
Aşağıdaki formda vereceğiniz bilgiler sizlere daha hızlı ve sağlıklı hizmet verebilmemiz için yararlı olacaktır. Lütfen formun tamamını doldurmayı unutmayınız.

UPS Arıza Bildirimi için bilgileriniz:


* : Ziyaretçi tarafından doldurulması gereken alanlardır. Aksi halde arıza bildirim formu elimize ulaşmayacaktır.
Arıza bildirim talebiniz başarıyla alınmıştır. En kısa zamanda isteğinize yanıt verilecektir...

Lütfen ana sayfaya dönmek için tıklayınız.

UPS Teknik Servisinin Önemi

Kesintisiz Güç Kaynağı adından da anlaşılacağı gibi Kesintisiz çalışması gereken önemli bir cihazdır.

UPS Arıza Bildirim Formu, yurtiçi ve yurt dışındaki müşterilerimizin bize doğru bilgiler ile hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlayacak bir yapıda düzenlenmiştir. Müşterilerimizden gelen talepler çok hızlı bir şekilde değerlendirilerek, müşterilerimize telefon ile dönüş sağlıyor, sonra da arızayı gidermek için ne yapılması gerektiğini tesbit edip, hızlıca arızayı gideriyoruz.

Unutmayınız ki, UPS arıza yapmaması gereken bir cihazdır. Kesintisiz çalışmalalıdır. Bu yüzden de mutlaka bakım sözleşmesi yapmayı ve UPSinizin bakımlarını arıza ile karşılaşmadan yaptırmayı unutmayınız. Kesintisiz Güç Kaynağı'nın en önemli parçalarından birisi de, Kuru Akü'lerdir. Bu yüzden UPS Aküleri de zamanında kontrol edilip, tamamıyla ömürleri bitmezden önce kontrollü bir şekilde değiştirilmelidir.


 

 

...