ana sayfa english
 
AC/DC orange2 arrow  Adresimiz
spc

pwhite

  Ürünler

visa

 AC/DC iletişim bilgileri

AC/DC Elektronik Sistemler Dan. San. ve Tic. Ltd. Şti.

 

 Istanbul Merkez :

  Tel     : 0 212 320 20 07 Pbx
  Faks  : 0 212 320 20 09

  Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat : 5 No : 146
  34384 Okmeydanı / ISTANBUL / TÜRKİYE

  e-mail :    info@acdc.com.tr

  Çalışma Saatlerimiz   :

  Hafta içi     : 08:00 - 19:00
  Cumartesi  : 08:30 - 14:00

  Fatura Bilgilerimiz
 

 


Daha Büyük Haritayı Görüntüle AC/DC Elektronik Sistemler San. Ve Tic. Ltd. Sti.
 Organizasyon :

 

Satış ve Pazarlama : satis@acdc.com.tr
Satınalma : satinalma@acdc.com.tr
İthalat / İhracat : export@acdc.com.tr
Muhasebe : muhasebe@acdc.com.tr
Finans  : finans@acdc.com.tr
Proje ve Özel Ürünler : proje@acdc.com.tr
Lojistik : lojistik@acdc.com.tr
Teknik Servis : teknik@acdc.com.tr
Depo : depo@acdc.com.tr
Bilgi İşlem : bilgiislem@acdc.com.tr
Medya ve Reklam İşleri : medya@acdc.com.tr

Ana Sayfa   |   UPS   |   Kuru Akü   |   Regülatör   |   Site Haritası   |   İletişim

AC/DC Elektronik Sist. San. ve Tic. Ltd. Sti.

Tel : 0212 320 20 07   -   info@acdc.com.tr

spc17yil

facebook      twitter      google plus      facebookta paylas

enaltlogolar