acdc logo english
 
AC/DC orange 2arrow Şirket Profili
spc

beyaz piksel

  Ürünler


visa

 

 Şirket Profili

2000 yılından bu yana sürdürdüğümüz sistemli ve ilkeli çalışmalarımızın sonucu olarak bugün AC/DC; büyümeye devam etmektedir. %60-65 gibi inanılmaz bir büyüme kapasitesi ile gelişimini sürdüren AC/DC sorumluluklarının bilincinde olan, çalışmayı para kazanmak değil, değer üretmek olarak gören, referanslarını ve yaptığı işleri çok önemseyen, yeni atılımları yapmak için sürekli dinamik, enerjik, istekli ve heyecanlı yapısını güçlendiren, insana, insanca olana ve doğaya olan sorumluluk ve inanç ile değer üretmektedir.

Enerji, telekomünikasyon, elektrik, elektronik, bilişim sektörleri başta olmak üzere, bankacılık, finans, denizcilik, inşaat, turizm, tekstil, güvenlik, kimya, medya, reklam, makina, otomotiv, sigortacılık, tarım, hayvancılık vs. sektörlerine yönelik olarak çalışmalar yapan AC/DC, güç elektroniği konusunda uzmanlaşmıştır. Çok geniş ürün yelpazesi müşterilerine güç elektroniği konusunda her türlü ürün ve teknik destek çözümleri sunmaktadır. Aşağıda satış, teknik servis, uygulama, tamir ve bakım işlerimizle ilgili detaylı bilgiler bulunmaktadır.


*** Kesintisiz Güç Kaynakları

(AC/DC marka line interactive ve online kesintisiz güç kaynağı modelleri; 600 VA – 2400 kVA güç aralığında. Satış, teknik servis ve onarım işleri.)


*** Kuru Aküler

( Yuasa, Sprinter, DataSafe, PowerSafe, Genesis, Hoppecke, Exide, Hawker, Trojan, Ritar, Fiamm, B.B, Dryfit, Sonnenschein, Long, SB, Vision, Haze ve Select marka kuru tip akü modelleri satış ve devreye alma hizmetleri. )

*** Jel Aküler

( Hoppecke, Trojan, Sonnenschein, Ritar, Dryfit, Vision, Fiamm, PowerSafe, Haze ve Select marka Jel akü modelleri satış ve devreye alma hizmetleri. )

*** Akü Şarj Redresörü

( 12 V – 5 Amp. ile 220 V – 200 Amp. Güç aralığında DC Güç Kaynakları )


*** Servo Voltaj Regülatörleri

( 1 kVA – 3000 kVA güç aralığında )

*** Statik Voltaj Regülatörü

( 1 kVA – 3000 kVA güç aralığında. )

*** Redresörler

( 12 VDC – 10 Amp. ile 220 VDC 200 Amp. güç aralığında 1 fazlı ve 3 fazlı thristör ve diyot kontrollü Akü Şarj Redresörleri. )

*** İnvertörler

( 12 VDC – 24 VDC- 48 VDC – 96 VDC girişli 220 VAC Sinüs ve Modifiye Sinüs çıkışlı Invertörler veya isteğe bağlı özel imalat invertör modelleri. )

*** Kuru Tip Trafolar

( 1 kVA ile 2500 kVA aralığında üretilmekte olan trafolar, yıldız, üçgen, zigzag ve istenilen faz açısında monofaze veya trifaze olarak, müşterilerin özel istekleri de dikkate alınarak üretilmektedir. Marine tip uygulamalar için uygundur. )

*** Smps Güç Kaynağı

( Anahtarlamalı güç kaynakları satış ve teknik servis hizmetleri. )

*** AC/DC Çeviriciler

*** DC/AC Çeviriciler

*** Konvertörler

*** Kombi Güç Kaynakları

*** Kepenk Güç Kaynakları

*** AC Motor Hız Kontrol Üniteleri

*** Rectifier Cihazları

*** Ayarlanabilir Varyaklar

spc

Ana Sayfa   |   UPS   |   Kuru Akü   |   Regülatör   |   Site Haritası   |   İletişim

spc

AC/DC Elektronik Sist. San. ve Tic. Ltd. Sti.

Tel : 0212 320 20 07-08   -   info@acdc.com.tr

spc20 yıl tecrübe

facebook        twitter        whatsapp

enaltlogolar