AC/DC logo english
 
Kuru Akü  -   exide Akü Özellikleri ve Fiyatları

 Exide Akü

Exide Akü
iso9001
iso14001

Exide Akü; dünya çapında prestije sahip stasyoner, starter, traksiyoner, jel ve solar sistemlere uygun her türlü akü üretimine sahip dünya lideri bir akü markasıdır.

Exide Gel Akü modelleri; Marine tip uygulamalarda hem başlatma aküsü ( marş basma aküsü - starter akü ) hem de servis aküsü (stasyoner akü) olarak güvenle kullanabileceğiniz kalitede bir aküdür.

Exide Akü Grubu; Sonnenschein Dryfit başta olmak üzere Gel, Classic, Maxima, Motive Power, GNB, Sprinter gibi bilinen ve kendini ispatlamış akü markalarına sahiptir. Her biri kendi alanında güçlü bir yer edinmiş olan Exide markaları 2 ve 3 yıl garanti ile satışa sunulmaktadır.
Ağırlıklı olarak Yenilenebilir enerji sistemleri, Denizcilik uygulamaları, Kesintisiz Güç Kaynağı ve Telekom sistemlerinde hassas uygulamalarda tercih edilmektedirler.

130 yıllık bir firma olan Exide firmasının 20 ye yakın markalarından birisi ve geliştirmiş olduğu patentli bir teknoloji olan Dryfit tüm dünyada çok yoğun bir ilgi görmektedir.

Exide akülerde gaz çıkışı ihmal edilebilir seviyede olduğundan ayrı bir akü odası gerektirmezler ve hiç şarj edilmeden 2 yıla kadar depolanabilme özelliğine sahiptirler.

exide akü fiyatları

Akü Modeli

Volt

Ah (20h)

En

Boy Yük.

Ağırlık

Akü Fiyatı

Yuasa Kuru Akü Datasafe Kuru Akü Sprinter Kuru Akü Ritar Kuru Akü Genesis Kuru Akü Powersafe Kuru Akü Fiamm Kuru Akü Exide Kuru Akü Vision Kuru Akü

Ana Sayfa  |  Kesintisiz Güç Kaynağı  |  Kuru Akü  |  Jel Akü

Voltaj Regülatörü  |  Akü Şarj Redresörü  |  İzolasyon Trafosu

Hakkımızda   |   Site Haritası   |   İletişim

spc

AC/DC Elektronik Sist. San. ve Tic. Ltd. Sti.

Tel : 0212 320 20 07-08   -   info@acdc.com.tr

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:6 No:575, 34384, Şişli / İstanbul

spc20 yıl tecrübe

facebook        twitter        whatsapp

enaltlogolar