ana sayfa english
 
Kuru Akü  -   hoppecke Akü Detayları
spc

 Hoppecke Akü

Satışını yaptığımız Hoppecke Akü modelleri başta Powercom XC ve Powercom SA serileri olmakla birlikte, tüm Hoppecke ürünleridir. Hoppecke Aküler Alman üretimi olup, ISO9001 ve ISO14001 kalite güvence sertifikalarına sahip, 2 yıl garantili akülerdir.

UPS sistemleri başta olmak üzere, Telekom, acil aydınlatma ve yenilenebilir enerji sistemleri için kaliteli akü üreten Hoppecke firması çevre dostu, geri dönüştürülebilir Aküler üretmektedir.

Hoppecke 1927 yılında Almanya'da kurulmuş olup, 150 ülkede 10.000 den fazla müşteriye hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Traksiyoner aküler konusunda da çok iddialı olan Hoppecke, Türkiye'de de yaygın olarak bilinmekte ve tercih edilmektedir.

Hoppecke Ni-Cd Akü konusunda da öncü bir firma olup, FNC serisi Ni-Cd aküler ile uygun fiyat ve uzun ömür avantajı sağlamaktadır. Firmamızdan sağlayabileceğiniz tüm Hoppecke Ni-Cd Aküler için lütfen fiyat ve stok bilgisi sorunuz. Fiyatlarımız referans amaçlı olarak yayınlanmıştır.

Firmamız Türkiye dışında özellikle Azerbaycan, Gürcistan, Irak, Türkmenistan, Kazakistan ve bazı Afrika ülkelerinde de özel uygulamalar gerçeleştirmiş olup, projelerinize özel isteyebileceğiniz tüm Hoppecke Akü fiyatları ve bu akülere ilişkin teknik özellikler, kalite belgeleri ve ürün PDF'leri için firmamızı arayabilirsiniz.

Hoppecke Akü
iso9001iso14001
Akü Fiyatı isteyin

Firma ismi
*
Ad, Soyad
*
Telefon
*
E-mail
*
Açıklama
Teklif istiyorum
Bilgi istiyorum

* Eksiksiz doldurunuz.

hoppecke akü fiyatları

Akü Modeli

Volt

Ah (20h)

En

Boy Yük.

Ağırlık

Akü Fiyatı

spc
Yuasa Kuru Akü Ritar Kuru Akü Vision Kuru Akü Sprinter Kuru Akü Datasafe Kuru Akü Genesis Kuru Akü Fiamm Kuru Akü Exide Kuru Akü Powersafe Kuru Akü

Ana Sayfa  |  Kesintisiz Güç Kaynağı  |  Kuru Akü  |  Jel Akü

Voltaj Regülatörü  |  Akü Şarj Redresörü  |  İzolasyon Trafosu

Hakkımızda   |   Site Haritası   |   İletişim

spc

AC/DC Elektronik Sist. San. ve Tic. Ltd. Sti.

Tel : 0212 320 20 07   -   info@acdc.com.tr

spc20 yıl tecrübe

facebook            twitter            facebookta paylas

enaltlogolar