ana sayfa english
 
AC/DC  orange 2arrow Kuru Akü  orange 2arrow hoppecke Akü   orange 2arrow 2V 1000 Ah hoppecke Akü

pw

  Ürünler

visa master

 

grid I power VR M 2-800 model 2 Volt 1000 Ah hoppecke Kuru Akü

1000 Ah hoppecke Akü fiyatları ve teknik özellikleri hakkında tüm detaylı bilgileri sayfalarımızdan bulabilirsiniz.

Satışını yaptığımız Hoppecke Akü modelleri başta Powercom XC ve Powercom SA serileri olmakla birlikte, tüm Hoppecke ürünleridir. Hoppecke Aküler Alman üretimi olup, ISO9001 ve ISO14001 kalite güvence sertifikalarına sahip, 2 yıl garantili akülerdir.

UPS sistemleri başta olmak üzere, Telekom, acil aydınlatma ve yenilenebilir enerji sistemleri için kaliteli akü üreten Hoppecke firması çevre dostu, geri dönüştürülebilir Aküler üretmektedir.

Hoppecke 1927 yılında Almanya'da kurulmuş olup, 150 ülkede 10.000 den fazla müşteriye hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Traksiyoner aküler konusunda da çok iddialı olan Hoppecke, Türkiye'de de yaygın olarak bilinmekte ve tercih edilmektedir.

Hoppecke Ni-Cd Akü konusunda da öncü bir firma olup, FNC serisi Ni-Cd aküler ile uygun fiyat ve uzun ömür avantajı sağlamaktadır. Firmamızdan sağlayabileceğiniz tüm Hoppecke Ni-Cd Aküler için lütfen fiyat ve stok bilgisi sorunuz. Fiyatlarımız referans amaçlı olarak yayınlanmıştır.

Firmamız Türkiye dışında özellikle Azerbaycan, Gürcistan, Irak, Türkmenistan, Kazakistan ve bazı Afrika ülkelerinde de özel uygulamalar gerçeleştirmiş olup, projelerinize özel isteyebileceğiniz tüm Hoppecke Akü fiyatları ve bu akülere ilişkin teknik özellikler, kalite belgeleri ve ürün PDF'leri için firmamızı arayabilirsiniz.

2 Volt 1000 Ah hoppecke Akü Teknik Özellikleri

 Akü Modeli Volt Ah En Boy Yük. Ağırlık

Akü Fiyatı

 

Ana Sayfa |  Kesintisiz Güç Kaynağı |  Kuru Akü |  Jel Akü

Voltaj Regülatörü |  Akü Şarj Redresörü |  İzolasyon Trafosu

Hakkımızda  |   Site Haritası  |   İletişim

AC/DC Elektronik Sist. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Tel : 0212 320 20 07   -   info@acdc.com.tr

spc20 yıl tecrübe

facebook      twitter

enaltlogolar