ana sayfa english
 
AC/DC   Jel Akü   Jel Akü Detayı
spc

 Ritar Jel Akü

DG ( Deep Cycle Gel ) serisi Ritar Jel Akü modelleri Türkiye de Jel Akü marka ve modelleri arasında saygın bir yer edinmiş olup, 12V - 7 Ah ile 12V 260 Ah, 6V 100 Ah ile 225 Ah, 2V 200 Ah ile 3000 Ah değerleri arasındaki modelleri firmamızdan sağlayabilirsiniz. Özellikle yenilenebilir enerji sistemlerinde tercih edilmekte olan 40 Ah ile 200 Ah arasındaki değerleri stoklarımzdan sağlayabilirsiniz.

DG model Ritar Jel Akü modelleri yenilenebilir enerji sistemleri dışında, telekom, acil aydınlatma, Kesintisiz Güç Kaynağı ( UPS ), Kablo TV sistemleri ve Tekerlekli Sandalyelerde de kullanılmakta ve güvenilirlik konusunda sağladığı müşteri deneyimi ile tüm Türkiye de yoğun bir ilgi ile karşılanmaktadır.

Ritar Jel Aküler, üstün bir Deep Cycle tasarım ile üretilmekte ve uzun ömür sağlamaktadır.. Derin deşarj sonrası mükemmel bir şekilde kendisini toparlayabilme özelliğine sahiptirler.

Ritar Jel Akü modelleri CE, ISO9001 ve ISO14001 belgeli olup, 2 yıl ve 3 yıl garanti seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.


İyi Jel Akü; Ritar Jel Aküdür..

Ritar Jel Akü
iso9001iso9001iso14001
Akü Fiyatı isteyin

Firma ismi
*
Ad, Soyad
*
Telefon
*
E-mail
*
Açıklama
Teklif istiyorum
Bilgi istiyorum

* Eksiksiz doldurunuz.

  Ritar Jel Akü Fiyatları ve Teknik Özellikleri

Model

Volt

Ah

En

Boy Yük.

Ağırlık

Akü Fiyatı

spc

Ana Sayfa   |   UPS   |   Kuru Akü   |   Regülatör   |   Site Haritası   |   İletişim

spc

AC/DC Elektronik Sist. San. ve Tic. Ltd. Sti.

Tel : 0212 320 20 07   -   info@acdc.com.tr

spc18 yıl tecrübe

facebook      twitter      google plus      facebookta paylas

enaltlogolar