AC/DC Jel Akü

  Ürünler


 

Jel Aküler


  Exide Jel Akü

 • 12V 16 Ah ile 12V 240 Ah arasında kapasite seçenekleri
 • Marine uygulamalarda hem başlatma aküsü ( marş aküsü - starter akü ) hem de servis aküsü ( stasyonel akü ) olarak mükemmel performans verir.
 • Solar Uygulamalar için uygun yapı.
 • Klasik akülerin aksine %100 deşarj imkanı
 • Güvenilir devamlı çıkış akımı ile araçların elektrik ihtiyaçlarını karşılar, karşılamayı garanti eder.
 • Güçlü yapısı ve jel teknolojisi ile çok yüksek titreşimi olan yerlerde güvenle kullanılabilir.
 • Titreşime karşı dayanıklı olduğundan arazi araçlarında, inşaat makinelerinde, gemilerde ve teknelerde kullanılabilir.
 • Kendi kendine deşarj seviyesi çok düşüktür; ( 6 ay kullanılmaması durumunda nominal kapasitesinin % 80'ine iner. 2 yıl kullanılmadığı durumlarda bile hala % 75 oranında dolu olur.)
 • Exide Gel Akü; GL German Lloyd sertifikası almıştır. Lloyd sertifikası denizcilikte önemli bir güvenin ve prestijin sembolüdür.

Detaylı bilgi için  Exide Jel Akü

Jel Akü Detayları
Teklif istiyorum
Bilgi istiyorum

 
  Ritar Jel Akü

DG ( Deep Cycle Gel ) serisi Ritar Jel Akü modelleri Türkiye de Jel Akü marka ve modelleri arasında saygın bir yer edinmiş olup, 12V - 7 Ah ile 12V 260 Ah arasındaki modelleri firmamızdan sağlayabilirsiniz. Özellikle yenilenebilir enerji sistemlerinde tercih edilmekte olan 40 Ah ile 200 Ah arasındaki değerleri stoklarımzdan sağlayabilirsiniz.

DG model Ritar Jel Akü modelleri yenilenebilir enerji sistemleri dışında, telekom, acil aydınlatma, Kesintisiz Güç Kaynağı ( UPS ), Kablo TV sistemleri ve Tekerlekli Sandalyelerde de kullanılmakta ve güvenilirlik konusunda sağladığı müşteri deneyimi ile tüm Türkiye de yoğun bir ilgi ile karşılanmaktadır.

Ritar Jel Aküler, üstün bir Deep Cycle tasarım ile üretilmekte ve uzun ömür sağlamaktadır.. Derin deşarj sonrası mükemmel bir şekilde kendisini toparlayabilme özelliğine sahiptirler.

Detaylı bilgi için  Ritar Jel Akü

Jel Akü Detayları
Teklif istiyorum
Bilgi istiyorum

 
  Vision Jel Akü

Vision Jel Akü modelleri Türkiye de AGM Akü modelleri arasında güvenilir bir yer edinmiş olup, 12V - 7 Ah ile 12V 230 Ah arasında stoklarımızda sürekli bulunan özellikle Güneş Enerji Sistemleri ve Rüzgar Enerji sistemleri gibi yenilenebilir enerji sistemlerinde tercih edilmektedir.

CG serisi Vision Jel Akü modelleri ayrıca telekom, acil aydınlatma, Kesintisiz Güç Kaynağı ( UPS ), Kablo TV sistemleri ve Tekerlekli Sandalyelerde de kullanılmakta ve güvenilirlik konusunda sağladığı müşteri deneyimi ile tüm Türkiye de yoğun bir ilgi ile karşılanmaktadır.

CG Serisi Vision Jel Aküler özel seperatör ve silis malzemeleri ile üretilmektedir. Silika-jel yapısı ile, akü içerisinde elektrolit sabit hale getirilmiştir. Bu sebeple, AGM yapıdaki akülerden %50 daha fazla derin deşarj döngüsü sağlanmakta, akü ömrü ve aşırı sıcaklık koşullarında performansı artırılmış bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için  Vision Jel Akü

Jel Akü Detayları
Teklif istiyorum
Bilgi istiyorum

 
  Sonnenschein Solar Jel Akü

Sonnenschein Solar Jel Akü modelleri Solar ve Solar Block model olarak üretilmektedir. Yenilenebilir enerji sistemlerinin vazgeçilmezi olan Exide Sonnenschein Solar Jel Aküler, 1200 cycle gibi çok yüksek döngü sayısına sahiptir.
Dryfit Jel ve VRLA teknoljisine sahip olan Solar Aküler küçük ve orta büyüklükteki solar uygulamalar için idealdir.

Detaylı bilgi için  Sonnenschein Solar Jel Akü

Jel Akü Detayları
Teklif istiyorum
Bilgi istiyorum

 
  Dryfit Jel Akü

Sonnenschein Dryfit A500 ve A400 tipi aküler jel tip elektrolitli olup, tam kapalı, bakım gerektirmeyen, kurşun asitli akülerdir. Gaz çıkışı ihmal edilebilir seviyede olduğundan ayrı bir akü odası gerektirmezler.
Sonnenschein Dryfit Aküler in tampon şarjda 20 °C de beklenen ömürleri 10 yıldır. Saha deneyimleri sonucu ömrün 12 yılı aştığı tesbit edilmiştir.
Kendi kendine deşarjı çok yavaş olduğundan, hiç şarj edilmeden stoklama süresi 2 yıla kadar uzar.

Detaylı bilgi için  Dryfit Jel Akü

Jel Akü Detayları
Teklif istiyorum
Bilgi istiyorum

 
  Select Jel Akü

SELECT marka Aküler; Kuru Akü ve Jel Akü olarak üretilir. Kuru Aküler; tam kapalı, bakımsız, stasyoner tip olup, 5 Yıl ve 10 Yıl ömür beklentili 2 Yıl ve 3 Yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır. İçlerinde herhangi bir sıvı elektrolit bulunmadığından dik yada yatay her pozisyonda çalıştırılabilirler. Genel kullanım amaçları sabit tesislerde ( UPS, telefon santralleri, alarm panelleri, enerji santralleri vs. ) enerji sağlamaktır. Jel tip aküler, marine tip olarak da adlandırılmaktadır ..

 • Acil Aydınlatma
 • Deniz Araçları ve Denizcilik Ekipmanları
 • Güç Aktarma Panoları
 • Endüstriyel Otomasyon Sistemleri
 • Otomasyon Sistemleri
 • Solar Sistemler
 • Telekomünikasyon

Detaylı bilgi için  Select Jel Akü

Jel Akü Detayları
Teklif istiyorum
Bilgi istiyorum

 
  Topin Jel Akü

Topin Jel Akü modelleri; soğuk ortam sıcaklıklarında daha uzun kullanım ömrü ve daha iyi performans sağlayan silikon jel teknolojisi ile üretilmektedir.

Topin Jel Akü modelleri özel seperatör ile donatılmış olup, tam kapalı, bakım gerektirmeyen akülerdir.

Topin Jel Akülerin derin deşarj döngüsü AGM aküler ile kıyaslandığında %50 daha fazladır.

Yüksek güvenilirlik ve kaliteye sahiptir.

Detaylı bilgi için  Topin Jel Akü

Jel Akü Detayları
Teklif istiyorum
Bilgi istiyorum

   Atık Pil ve Akümülatörlerin Kontrolü Yönetmeligi

Ana Sayfa   |   UPS   |   Kuru Akü   |   Regülatör   |   Site Haritası   |   İletişim

AC/DC Elektronik Sistemler San. ve Tic. Ltd. Sti.

  Tel : +90 212 320 20 07 Pbx

 e-mail : info@acdc.com.tr
16. yil