ana sayfa english
 
Kuru Akü  -   Powersafe Akü Detayları
spc

 Powersafe Akü

PowerSafe Akü modelleri; PowerSafe V, PowerSafe VE, PowerSafe SBS, PowerSafe SBS EON, PowerSafe OPzS, PowerSafe OPzV ve FrontTerminal gibi VRLA kuru tip akülerdir.

PowerSafe SBS model Aküler; Telekomünikasyon ve Kesintisiz Güç Kaynağı sistemlerinde özellikle tercih edilen, 15+ yıl ömür beklentisine sahip, 12 Volt, 6 Volt ve 2 Volt şeklinde 7 Ah ile 360 Ah kapasiteler aralığında üretilen tam bakımsız yüksek güvenilirlikli ve üstün performaslı akülerdir..

PowerSafe SBS EON model Aküler; EON teknolojisi ile üretilmekte olup yine özellikle Telekomünikasyon, UPS ve off-grid enerji depolama uygulamalarında çokca tercih edilen, 12+ yıl ömür beklentisine sahip, 12 Volt 62-190 Ah ve 2 Volt 320 Ah ile 900 Ah kapasiteler aralığında üretilen tam bakımsız yüksek güvenilirlikli ve üstün performaslı akülerdir..

PowerSafe V serisi Aküler; uzun ömürlü ve yüksek güvenilirliğe sahip telekom ve UPS uygulamaları için ideal bir VRLA aküdür. 12+ yıl ömür beklentisine sahip, 2 Volt 300 Ah ile 850 Ah kapasiteler aralığında Enersys teknolojisi ile üretilen üstün performaslı akülerdir..


Tüm PowerSafe Akü modelleri 2 Yıl firmamızın garantisi altındadır. İstenildiği taktirde %10 fiyat farkı ile 3 Yıl garanti de verilmektedir.


UL94 V-O Alev almaz (FR) Kasa
Standartlar: EUROBAT, ISO 9001, ISO 14001, UL

Üretici: ENERSYS S.A.R.L. / FRANCE

Powersafe Akü
iso9001iso9001iso14001
Akü Fiyatı isteyin

Firma ismi
*
Ad, Soyad
*
Telefon
*
E-mail
*
Açıklama
Teklif istiyorum
Bilgi istiyorum

* Eksiksiz doldurunuz.

powersafe akü fiyatları

Akü Modeli

Volt

Ah (20h)

En

Boy Yük.

Ağırlık

Akü Fiyatı

spc
Yuasa Kuru Akü Ritar Kuru Akü Vision Kuru Akü Sprinter Kuru Akü Datasafe Kuru Akü Genesis Kuru Akü Fiamm Kuru Akü Exide Kuru Akü Powersafe Kuru Akü

Ana Sayfa   |   UPS   |   Kuru Akü   |   Regülatör   |   Site Haritası   |   İletişim

spc

AC/DC Elektronik Sist. San. ve Tic. Ltd. Sti.

Tel : 0212 320 20 07   -   info@acdc.com.tr

spc18 yıl tecrübe

facebook      twitter      google plus      facebookta paylas

enaltlogolar